Series
Ratings
58
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Little EinsteinsRated ★ 4.5
My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 5.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 4.0
My Beautiful ManRated ★ 4.5
Beyblade: Metal FusionRated ★ 3.5
Dora the ExplorerRated ★ 4.5
HeartCatch PreCure!Rated ★ 5.0