Series
Ratings
188
Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5- High School Mystery ClubRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0