Titles you rated

My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
NANARated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 2.5