Titles you rated
- Fallout Season 1Rated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Foundation Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5- I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
- The Silent SeaRated ★ 4.0
- OzarkRated ★ 5.0
- OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0- SnowpiercerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5