Series
Ratings
201
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
안도로이드 ~ A.I. 노우즈 러브 ? ~Rated ★ 3.5
Marumo's StoryRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
Black Butler 2Rated ★ 4.0
Black ButlerRated ★ 4.0