Movies
Ratings
1009
Super Size MeRated ★ 2.5
JumperRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
TerrifierRated ★ 0.5
Labor DayRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Lean on PeteRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
White NoiseRated ★ 0.5
IdiocracyRated ★ 3.0- 8 Heads in a Duffel BagRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Boyz n the HoodRated ★ 2.0- CamRated ★ 2.0
- It's What's InsideRated ★ 0.5
28 Days LaterRated ★ 2.0- Good NewsRated ★ 1.0