Series
Ratings
126- The 8 ShowRated ★ 4.5
- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The King of PigsRated ★ 4.5

Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Soul EaterRated ★ 4.5
DarkRated ★ 5.0