Series
Ratings
17
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 5.0
- Kinnikuman Perfect Origin ArcRated ★ 5.0
- Ninja vs. GokudoRated ★ 5.0
- To Your Eternity Season 3Rated ★ 5.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 5.0
To Your EternityRated ★ 5.0- Fallout Season 1Rated ★ 5.0
- Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 5.0
- Heartstopper Season 3Rated ★ 5.0
- Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 5.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0