Series
Ratings
40
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
BigRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0