Series
Ratings
129- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0- Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Black BirdRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0