Series
Ratings
113- Movie RoomRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
War of MoneyRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- MisaengmulRated ★ 3.0
- Gold TowerRated ★ 3.5
Jang Gil SanRated ★ 3.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 3.0