Series
Ratings
201
SKY CastleRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Children of A Lesser GodRated ★ 3.5- Rude Miss Young Ae Season 16Rated ★ 4.5

Mad DogRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
DuelRated ★ 3.5
CircleRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0