Series
Ratings
417
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Sharp ObjectsRated ★ 3.5- Eye Love YouRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Miss Night and DayRated ★ 1.0
- One Piece Season 2Rated ★ 3.5
- The DinosaursRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5- SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0