Series
Ratings
381- A Dance From AfarRated ★ 4.5
- First LoveRated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0- Too Bright For RomanceRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
SearchRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The OutcastRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
11.22.63Rated ★ 2.0- Neil Gaiman's Likely StoriesRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5