Series
Ratings
94
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
- KiddingRated ★ 4.0
- KiddingRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 3.0- Delightfully DeceitfulRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 1.5
Thirty-NineRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 1.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- A Shop for KillersRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0