Series
Ratings
411- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.0
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
- Young Royals Season 3Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Fellow TravelersRated ★ 3.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 2.5- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.0