Series
Ratings
16
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0