Series
Ratings
69
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The TudorsRated ★ 5.0- The Carrie DiariesRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Hello, God!Rated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.5