Series
Ratings
393
Queen For Seven DaysRated ★ 3.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Smile, YouRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0- 10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
- My Fair LadyRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 0.5
TriangleRated ★ 0.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 1.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 3.0