Series
Ratings
239
Stay GoldRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
StartupRated ★ 1.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
www.working!!Rated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 1.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Ah! My GoddessRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
The Asterisk WarRated ★ 2.0
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 2.0
NEW GAME!!Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.5