Titles you rated
A Knight's TaleRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0- BeatRated ★ 1.0
JumperRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
FluRated ★ 3.0