Series
Ratings
145- Wave MakersRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Doctor ChaRated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- Love ScoutRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The Number You Have DialedRated ★ 3.5
- Death's GameRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 3.0
Chrono CrusadeRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0