Series
Ratings
200
BelovedRated ★ 2.5
Pure in HeartRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 3.5
PartnerRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5- Iron Lady ChaRated ★ 3.0
- Love From TodayRated ★ 3.0
Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 2.5- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0