Series
Ratings
59- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Warrior Nun Season 2Rated ★ 2.5
- Warrior Nun Season 1Rated ★ 2.5
Weakest BeastRated ★ 4.0- Lucky LouieRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Sexy Commando Side Story: That's Amazing!! Mr. MasaruRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 4Rated ★ 4.0- AnnaRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0