Titles you rated
Producing NobutaRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Jiu: Special Investigation TeamRated ★ 1.5
GokusenRated ★ 3.0
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 2.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5