Series
Ratings
248- Fallout Season 1Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.0- Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
- The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0- Street Woman FighterRated ★ 4.5
- Street Food FighterRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.0
Mr. RobotRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.5- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5