Series
Ratings
10
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0