Series
Ratings
60
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0