Series
Ratings
22
Still 17Rated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5