Series
Ratings
17- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- The TyrantRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0