Series
Ratings
95
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
ポケットモンスターRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.5