Series
Ratings
107
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0