Movies
Ratings
111
Suicide SquadRated ★ 5.0
SMTOWN THE STAGERated ★ 4.0- Batman Beyond: Return of the JokerRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 4.0