Series
Ratings
15- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0