Series
Ratings
18
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 0.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Addicted HeroinRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 2.5
Hana KimiRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0