Series
Ratings
39
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Rage of BahamutRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
Sket DanceRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0