Series
Ratings
35- Tong: MemoriesRated ★ 4.0

Dokgo RewindRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0