Series
Ratings
87- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5- Trailer Park BoysRated ★ 3.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0- Trailer Park BoysRated ★ 3.5
- Trailer Park BoysRated ★ 3.0
- Dream ProductionsRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
SuccessionRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- Atlanta Season 1Rated ★ 3.5