Series
Ratings
420- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- Try: A Miracle in UsRated ★ 1.5
- TriggerRated ★ 2.5
- TriggerRated ★ 1.5
- Melo MovieRated ★ 3.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Family PlanRated ★ 3.5
- Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.0- Queen of TearsRated ★ 2.5
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0- Family by ChoiceRated ★ 4.0
- Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 3.5