Series
Ratings
23
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0