Series
Ratings
13
Oh My GhostRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0- In Time With YouRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0