Series
Ratings
20
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- Witch HuntRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0