Movies
Ratings
38
71: Into the FireRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
99 HomesRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
JobsRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 2.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0