Movies
Ratings
204
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0