Series
Ratings
53- AdolescenceRated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- The Day of the JackalRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0- Deadline Day: Football’s Transfer WindowRated ★ 3.0
- A Real Bug's Life Season 1Rated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5