Series
Ratings
34
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Middle School Student ARated ★ 3.5

Lovers of MusicRated ★ 2.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0