Titles you rated
Young SheldonRated ★ 4.0- Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
- Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 5.0- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- AggretsukoRated ★ 3.0
- AggretsukoRated ★ 2.5
- AggretsukoRated ★ 3.5
Aggretsuko Season 3Rated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0- Tattoo RedoRated ★ 3.5