Series
Ratings
52
Rustic PeriodRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 2.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 5.0
True BloodRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0