Series
Ratings
77- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.0- Break Point Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
- Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Singles' InfernoRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5

Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.5
- The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
- My Little TelevisionRated ★ 4.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5