Titles you rated

The SwindlersRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Who Am IRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
DerailedRated ★ 1.5
Seoul StationRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.5- All Bark No BiteRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5